W ramach obchodów Światowego Dnia Autyzmu przypadającego 2 kwietnia Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Suwałkach wraz z Fundacją SYNERGIA przeprowadził IV edycję konkursu plastycznego pt. „Autyzm na co dzień”. Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 2 kwietnia 2017 r. w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmuw III Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach. Serdecznie zapraszamy!Wszystkie prace będą wystawione 2 kwietnia 2017 roku w III Liceum Ogólnokształcącym.Prace nagrodzone i wyróżnione będzie można ponownie zobaczyć w kwietniu 2017 r. w Galerii „Jednego Obrazu” Suwalskiego Ośrodka Kulturyplac J. Piłsudskiego, przy Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach.
Protokół komisji IV edycji Konkursu Plastycznego
"Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu"
pt. „Autyzm na co dzień”
Suwałki 2017 r.
Konkurs zorganizowany był przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1
w Suwałkach i Fundację „Synergia”.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy samodzielnie, zgodnie
z tematyką konkursu oraz dostarczenie jej w wyznaczonym terminie na adres Organizatora.
Na konkurs wpłynęły 93 prace – z przedszkoli i szkół podstawowych.
.
W dniu 20 marca 2017 roku o godz. 12.30 komisja w składzie:
Mieczysław Iwaszko – artysta plastyk
Joanna Krynicka – dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Suwałkach
Paulina Kotyńska – prezes Fundacji „Synergia”
przystąpiła do oceny nadesłanych prac.
WYNIKI KONKURSU
Przedszkole - kategoria wiekowa 3-4 latki:
I nagroda – Lena Lenczewska – Przedszkole Niepubliczne Little Star w Suwałkach
II nagroda – Patrycja Rojek - Przedszkole Niepubliczne Little Star w Suwałkach
II nagroda – Julia Olsztyn - Przedszkole nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Suwałkach
III nagroda –Lena Domaradzka - Przedszkole Niepubliczne Little Star w Suwałkach
Wyróżnienia:
Aleksandra Lenkiewicz - Przedszkole nr 3 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Suwałkach
Przedszkole - kategoria wiekowa 5-6 latki:
I nagroda – Julia Huszcza-Gąsiorowska – Przedszkole nr 10 im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
II nagroda – Barbara Kłusowska - Przedszkole nr 5 w Suwałkach
III nagroda – Emma Panasiewicz - Przedszkole nr 10 im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
Wyróżnienia:
Lena Wowak – Przedszkole nr 5 w Suwałkach
Ignacy Perkowski – Przedszkole nr 5 w Suwałkach
Grupa „Motylki” - Przedszkole Niepubliczne Little Star w Suwałkach
Szkoła Podstawowa klasy I-III:
I nagroda – Lena Kopycka – Szkoła Podstawowa im. Henryka Dobrzańskiego Hubala w Sejnach
I nagroda – Jakub Witkowski - Szkoła Podstawowa im. Henryka Dobrzańskiego Hubala w Sejnach
II nagroda – Hanna Janczulewicz - Szkoła Podstawowa im. Henryka Dobrzańskiego Hubala w Sejnach
Wyróżnienia:
Wiktor Iwaszko – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach
Kacper Tomkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 1 w SOSW nr 1 w Suwałkach
Szkoła Podstawowa klasy IV-VI:
I nagroda – Oliwia Radzewicz – Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach
II nagroda – Dorota Omilian - Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach
II nagroda – Maciej Wierzchowski - Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach
III nagroda – Bartosz Moroz – Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach
III nagroda – Aurelia Pietraszkiewicz - Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach
Wyróżnienia:
Maja Adamczak - Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach
Franciszek Kotowski - Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach
Julia Staśkiewicz – Zespół Szkół nr 8, Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach